Vaderdag - moederdag - serveerplankje
Hoe schattig is dit serveerplankje ‘Fijne dag.......’? Op dit plankje kun je een moederdag ontbijtje serveren, een heerlijk ( zelfgebakken) lievelingstaartje presenteren of iets anders wat mama of oma lekker vindt.
Misschien wel in de avond te gebruiken als hapjesplank of tapasplankje. Of gebruik het als basis voor een borrel- en kaasplankje voor op haar verjaardag of een andere gezellige gelegenheid.
Door de tekst "fijne dag...... " begint voortaan iedere dag van mama of oma met een lieve groet van haar kinderen of kleinkinderen. Je kunt namelijk deze broodplank ook personaliseren met de namen van de kinderen.
Je kunt kiezen uit drie verschillende afmetingen van het plankje. Het broodplankje bestaat uit onbehandeld beukenhout.
Liever een eigen tekst, lettertype of ontwerp? Kijk dan in de categorie snijplanken. Hier staan alle snijplanken ( ook deze modellen) die je zelf kan laten ontwerpen, om bijvoorbeeld met een kindertekening te laten graveren.